Sunday, May 28, 2017 07:00 часа


Резултати

21 км пясъчно бягане – мъже

Място Номер Име Възраст Отбор Град 5 km 10.5 km 16.5 km Финал
1 2502 Александър Иванов Спасов 23 Sofia Sofia 0:23:39 0:48:25 1:12:22 1:34:43
2 2345 Андрей Викторович Гридин 28 Marathon Plovdiv Пловдив 0:23:39 0:48:24 1:13:51 1:37:54
3 2166 Vasile Apetroaie 51 Locomotiva Bucur Eforie Nord 0:23:37 0:49:00 1:13:34 1:38:42
4 2190 Dacian Ionut Ghizila 27 Constanta Constanta 0:23:38 0:48:27 1:15:22 1:44:20
5 2178 Пламен Венков Колев 34 Спиди Sofia 0:25:11 0:51:51 1:19:48 1:46:41
6 2200 Петър Славчев Цонков 35 Русе Тича Русе 1:21:21 1:49:39
7 2122 Мартин Василев Панайотов 35 Irun Varna 0:26:04 0:53:16 1:23:36 1:54:21
8 2349 Иван Андреев Иванов 50 Исперих Исперих 0:28:32 0:56:45 1:26:20 1:55:53
9 2300 Ionut Petcu 35 Constanta Constanta 0:29:12 0:57:52 1:28:41 1:57:21
10 2113 Стефан Желанов Станчев 29 Русе Тича Русе 0:26:29 0:55:34 1:26:39 1:57:40
11 2100 Валентин Христов Милков 38 Jedi Sofia 0:25:30 0:53:51 1:25:43 1:57:55
12 2102 Димитър Тодоров Димитров 49 Varna Varna 0:28:30 1:29:43 2:00:42
13 2203 Андрей Георгиев Наков 39 Varna Varna 0:29:46 0:59:27 1:30:28 2:01:20
14 2107 Борислав Дилов Лаков 52 Русе Тича Русе 0:28:50 1:00:22 1:33:03 2:02:16
15 2112 Кенан Ибрахим Сали 37 Зелена стъпка Разград 0:28:37 0:58:26 1:29:39 2:02:36
16 2503 Димитър Стоянов Димитров 43 Varna Varna 0:30:55 1:02:12 1:33:57 2:03:05
17 2111 Даниел Денчев Симеонов 37 Sea Wolves Team Varna 0:31:15 1:03:27 1:34:52 2:03:41
18 2119 Sorin Petre Sima 39 Constanta Constanta 0:31:06 1:00:41 1:32:43 2:03:42
19 2123 Stoyan Aleksandrov Lechev 33 Varna Varna 0:30:05 1:01:33 1:33:55 2:11:05
20 2103 Condurache Andrei 66 Sana Sport Valu lui Traian 0:29:44 1:02:06 1:36:52 2:13:07
21 2125 Александър Мирчев Вуков 41 Sofia Sofia 0:30:39 1:02:23 1:38:57 2:20:07
22 2109-1 Krasimir Todorov Nikolov 42 Begach Razgrad 0:30:34 1:03:57 1:43:47 2:20:20
22 2109-2 Kaloyan Krasimirov Nikolov 10 Begach 0:30:34 1:03:57 1:43:47 2:20:20
23 2504 Ивайло Милчев Ковачев 53 Varna Varna 0:32:35 1:45:07 2:23:04
24 2127 Florea Florea Naidin 49 Medgidia Medgidia 0:33:05 1:08:11 1:46:29 2:24:24
25 2105 Стоян Иванов Йонков 41 София София 0:33:26 1:09:21 1:47:35 2:25:15
26 2222 Анастас Василев Казаков 49 Кazakovi Family Varna 0:32:21 1:08:27 1:47:47 2:25:53
27 2210 Martin Kirilov Stefanov 35 Sofia Sofia 0:35:59 1:11:13 1:48:43 2:27:00
28 2120 Радослав Атанасов Радев 38 iRun.bg Varna 0:36:38 1:14:36 1:55:36 2:30:45
29 2117 Vasil Nedyalkov Dinev 36 5kmrun Burgas 0:36:41 1:14:42 1:55:36 2:30:48
30 2323 Георги Тодоров Петров 29 Sofia Sofia 0:37:19 1:16:11 1:55:54 2:31:39
31 2124 Димитър Стоянов Стоянов 37 Бургас Бургас 0:38:37 1:16:51 2:02:33 2:41:23
32 2118 Angel Georgiev Gavrilov 32 Burgas Burgas 0:34:36 1:16:04 2:02:58 2:43:05
33 2110 Владислав Алексеев Маринов 39 София София 0:36:46 1:17:11 2:01:05 2:43:32
34 2129 Драгомир Станков Димитров 42 Силистра Силистра 0:36:32 1:15:46 2:00:50 2:47:19
35 2373-2 Николай Росенов Тодоров 10 Зелена стъпка Разград 0:39:01 1:24:57 2:13:51 2:58:27
36 2220 Konstantin Stoyanov 23 Sofia Sofia 0:49:26 1:42:27 2:44:41 3:40:59

21 км пясъчно бягане – жени

Място Номер Име Възраст Отбор Град 5 km 10.5 km 16.5 km Финал
1 2369 Тоня Цветанова Цвяткова 27 Team Skisharki Севлиево 0:28:05 0:58:16 1:29:55 2:01:55
2 2500 Цветелина Йорданова 35 Зелена стъпка Разград 0:29:04 1:01:15 1:33:15 2:05:03
3 2442 Здравка Янкова Божалова 29 Тритон екстрийм Асеновград 0:33:33 1:10:10 1:47:22 2:23:07
4 2356 Нина Павлова Господинова 46 Варна Варна 0:32:48 1:07:35 1:45:43 2:24:51
5 2355 Виктория Кирилова Саксанова 31 Plovdiv Plovdiv 0:33:18 1:09:35 1:49:20 2:27:42
6 2351 Ани Руменова Карчева 44 Varna Varna 0:34:11 1:11:15 1:52:13 2:30:01
7 2424 Весела Валентинова Кучева 27 Зелена Стъпка София 0:28:21 1:16:08 1:55:52 2:31:40
8 2353 Mariana Dimitrova Komitska 43 Узана-Габрово Gabrovo 0:37:53 1:20:43 2:08:11 2:52:30
9 2373-1 Албена Неделчева Цонева 44 Зелена стъпка Разград 0:39:01 1:24:57 2:13:51 2:58:27
10 2360 Цвета Дениславова Комитска 18 Габрово Габрово 0:43:56 1:42:25 2:44:40 3:40:58

10 км пясъчно бягане – мъже

Място Номер Име Възраст Град Отбор Първа 1/2 Втора 1/2 Финал
1 1100 Данчо Андреев Петров 27 Варна СКЛА Супер спорт 0:21:08 0:21:33 0:42:41
2 1014 Гено Димитров Увардов 34 Пловдив MUSICPLE ORGASM 0:22:53 0:22:40 0:45:33
3 1007 Румен Стаматов 29 Варна Варна 0:22:59 0:22:54 0:45:53
4 1003 Павел Руменов Павлов 33 Варна Варна 0:23:05 0:22:54 0:45:59
5 1040 Daniel Kubashliev 27 Варна 4x4 / Averi Beer 0:23:11 0:23:59 0:47:10
6 1015 Александър Атанасов Стефанов 46 Бургас Бургас 0:24:55 0:24:48 0:49:43
7 1000 Румен Симеонов Йорданов 37 Sofia Team Skisharki 0:24:41 0:25:29 0:50:10
8 1212 Венци Младенов 32 Варна 4x4 0:26:23 0:24:58 0:51:21
9 1506 Никола Петров Патриков 20 Varna Varna 0:26:18 0:26:30 0:52:48
10 1501 Александър Савов Стоянов 48 Varna Varna 0:27:29 0:25:27 0:52:56
11 1016 Тодор Петров Прокопов 38 Varna Irun 0:27:05 0:25:55 0:53:00
12 1101 Павел Пламенов Петров 20 Варна IRun 0:27:22 0:28:11 0:55:33
13 1012 Милен Иванов Калчев 44 Бургас Бургас 0:28:55 0:27:34 0:56:29
14 1022 Дилян Драгомиров Иванов 31 Sofia Sofia 0:28:41 0:30:32 0:59:13
15 1061 Анчо Николов 55 Разград Зелена стъпка 0:29:59 0:29:47 0:59:46
16 1503 Nastase Adrian 42 Eforie Nord Locomotiva Bucur 0:31:41 0:28:29 1:00:10
17 1001 Константин Архангелов Коцев 45 Tran Team Skisharki 0:30:01 0:30:41 1:00:42
18 1004 Венцислав Георгиев Николов 49 Разград Разград 0:30:56 0:30:17 1:01:13
19 1013 Иван Владимиров Белчев 29 Plovdiv Устремени 0:30:50 0:31:51 1:02:41
20 1024 Nikolay Stefanov Tomov 24 Varna Varna 0:32:09 0:31:58 1:04:07
21 1023 Rosen Hristov Dosev 46 Варна Варна 0:33:46 0:30:59 1:04:45
22 1069 Ивайло Пенчев Ангелов 48 Русе Русе Тича 0:31:49 0:32:57 1:04:46
23 1020 Ventsislav Mitkov Tonchev 32 Русе Русе 0:32:24 0:32:41 1:05:05
24 1111 Православ Христов Миленков 44 Varna Машините 0:31:04 0:34:42 1:05:46
25 1500 Ahmed Ahmed 19 Русе Зелена Стъпка 1:07:56
26 1077 Сребрин Тонев Бушев 28 Ruse м-н ЯКО 0:36:16 0:34:25 1:10:41
27 1502 Иван Владимиров Атанасов 42 Varna Varna 0:37:09 0:35:50 1:12:59
28 1005 Живко Иванов Дучев 42 Стара Загора Стара Загора 0:37:40 0:35:28 1:13:08
29 1017 Йордан Мянков Цингов 50 Varna run4fun 0:36:11 0:38:04 1:14:15
30 1002 Ивайло Христов Кирков 38 Sofia Sofia 0:38:19 0:37:00 1:15:19
31 1027 Георги Михайлов Керемидчиев 28 Sofia Sofia 0:43:06 0:42:01 1:25:07
32 1299 Христо Василев Бояджиев 27 Асеновград Тритон екстрийм 0:38:00 0:49:38 1:27:38
33 1011 Павел Атанасов Костадинов 35 Пловдив Устремени 0:44:03 0:43:36 1:27:39

10 км пясъчно бягане – жени

Място Номер Име Възраст Град Отбор Първа 1/2 Втора 1/2 Финал
1 1505 Виржиния Костадинова Габровска 37 Varna Varna 0:27:39 0:27:46 0:55:25
2 1331 Вероника Илкова Вълканова 22 Разград Разград 0:27:36 0:27:50 0:55:26
3 1308 Веселина Георгиева Йорданова 36 Sofia Team Skisharki 0:29:08 0:29:02 0:58:10
4 1313 КАТЯ ПАВЛИНОВА ДЖЕНКОВА 37 Варна МАШИНИТЕ 0:29:22 0:30:51 1:00:13
5 1388 Евелина Бойкова Златанова-Казакова 30 Варна Варна 0:29:47 0:31:28 1:01:15
6 1322 Цветанка Пламенова Пенчева 44 Разград Зелена стъпка 0:31:10 0:31:42 1:02:52
7 1337 Теодора Иванова Василева 25 Gabrovo iRun 0:32:07 0:32:01 1:04:08
8 1304 Яна Миткова Николова 39 Разград Разград 0:34:44 0:34:36 1:09:20
9 1309 Валентина Владимирова Георгиева 34 Targovishte Targovishte 0:35:02 0:35:15 1:10:17
10 1504 Indira Nastase 31 Eforie Nord Locomotiva Bucur 0:36:35 0:34:25 1:11:00
11 1303 Krasimira Krasimirova Petrushkova 39 Varna Irun 0:34:20 0:36:52 1:11:12
12 1373 Велина Юриева Керековска 25 Varna Varna 0:35:55 0:37:20 1:13:15
13 1348 Красимира Петкова Дончева 46 Разград Зелена стъпка 0:37:22 0:37:11 1:14:33
14 1314 Лида Антонова Цонкова 30 Sofia Jedi 0:35:49 0:40:35 1:16:24
15 1377 Антоанета Динева Карабалиева 39 Варна Sea Wolves 0:37:27 0:39:32 1:16:59
16 1302 Полина Тодорова Куманова 42 Разград Зелена стъпка 0:38:30 0:39:27 1:17:57
17 1305 Яна Венкова Янчева 47 Varna Varna 0:37:41 0:41:45 1:19:26
18 1441 Konstantina Stoyanova 20 Sofia Sofia 0:40:40 0:42:12 1:22:52
19 1307 Радина Илкова Вълканова 18 Разград Зелена стъпка 0:40:56 0:44:23 1:25:19
20 1306 Мая Илиева Тодорова 45 Razgrad Razgrad 0:49:45 0:50:47 1:40:32
21 1418 Димитрина Станкова Димитрова 47 Silistra Silistra 0:57:43 1:03:02 2:00:45

2.2 км пясъчно бягане – деца

Място Номер Име Възраст Град 1 km 1 – 2 km Финал
1 215 Христофор Андреев 12 Разград 00:04:18 00:04:34 00:08:52
2 202 Даниел Ангелов 11 Русе 00:04:44 00:04:23 00:09:07
3 206 Момчил Николов 15 Разград 00:04:32 00:04:40 00:09:12
4 216 Илиян Димитров 12 Varna 00:05:10 00:05:03 00:10:13
5 213 Теодор Тодоров 11 Разград 00:05:07 00:05:10 00:10:17
6 208 Николета Тодорова 13 Разград 00:05:23 00:05:24 00:10:47
7 212 Николай Стефанов 8 Burgas 00:05:25 00:05:30 00:10:55
8 210 Александър Павлов 8 Varna 00:05:05 00:05:54 00:10:59
9 207 Пресиян Николов 11 Разград 00:05:25 00:05:53 00:11:18
10 201 Калоян Иванов 6 Varna 00:05:58 00:07:27 00:13:25
11 200 Карина Николова 6 София 00:06:20 00:07:39 00:13:59
12 214 Вивиан Милкова 8 София 00:06:09 00:08:52 00:15:01
13 203 Ивана Атанасова 10 Varna 00:07:34 00:09:47 00:17:21
14 209 Калоян Йорданов 5 София 00:09:13 00:09:33 00:18:46