събота, 2 юли 2022 г. 16:50 часа


Резултати

2.2 км пясъчно бягане – деца

Place Bib Name Age Town Team Time 1км Certificate
Female
1 10 Мая Стефанова Русева 11 Варна СКЛА"Черно Море-Атлетик"Варна 0:08:56 0:04:11 Виж | Изтегли
2 71 Nikoleta Valerieva Petrova 13 Varna Тангра Варна 0:10:07 0:04:45 Виж | Изтегли
3 200 Teodora Atanasova Petkova 12 Varna Tangra 0:10:13 0:04:53 Виж | Изтегли
4 43 Teodora Angelova Cholakova 13 Варна Tangra-Varna 0:10:52 0:05:16 Виж | Изтегли
5 136 Ева Петкова 12 Варна 0:12:10 0:05:39 Виж | Изтегли
6 114 Лея Кръстева Русе 0:12:33 0:06:02 Виж | Изтегли
7 124 Карла Великова Варна 0:13:51 0:06:20 Виж | Изтегли
8 146 Сиана Дичева Русе 0:15:18 0:06:29 Виж | Изтегли
9 128 Александра Рамирес София 0:16:18 0:07:43 Виж | Изтегли
10 116 Карина Петкова Варна 0:16:34 0:08:00 Виж | Изтегли
11 137 Мишел Рашкова 5 Разград 0:17:28 0:08:28 Виж | Изтегли
12 106 Жаклин Великова Варна 0:18:12 0:08:04 Виж | Изтегли
13 129 Яна Янкова Варна 0:18:16 0:08:23 Виж | Изтегли
14 125 Ива Димитрова София 0:18:29 0:08:24 Виж | Изтегли
15 109 Мария Пенева 13 София 0:18:33 0:08:40 Виж | Изтегли
DNS 226 Цветелина Христова Христова 13 София Атлетик-София - - Виж | Изтегли
Male
1 82 Николай Николаев Софрониев 11 Варна Тангра 0:11:12 0:05:23 Виж | Изтегли
2 139 Даниел Димитров 9 Разград 0:11:23 0:05:32 Виж | Изтегли
3 132 Александър Томов София 0:11:56 0:05:46 Виж | Изтегли
4 115 Тодор Атанасов София 0:11:58 0:05:55 Виж | Изтегли
5 133 Денис Делберов Варна 0:12:16 0:05:52 Виж | Изтегли
6 127 Калин Венелинов София 0:12:21 0:05:57 Виж | Изтегли
7 135 Момчил Петков Варна 0:12:22 0:05:51 Виж | Изтегли
8 998 Калоян Георгиев Каравасилев 8 София 0:12:24 0:06:04 Виж | Изтегли
9 134 Росен Даскалов Русе 0:13:14 0:06:11 Виж | Изтегли
10 118 Виктор Константинов Русе 0:13:38 0:07:00 Виж | Изтегли
11 103 Александър Енчев Варна 0:13:40 0:07:33 Виж | Изтегли
12 147 Радослав Дичев Русе 0:14:31 0:06:06 Виж | Изтегли
13 144 Щефан Олтяно Румъния 0:15:44 0:07:36 Виж | Изтегли
14 88 Радослав Петров 5 Варна 0:16:31 0:08:07 Виж | Изтегли
15 126 Феликс Георгиев Варна 0:16:50 0:08:14 Виж | Изтегли
16 102 Кристиян Георгиев Търговище 0:18:13 0:08:18 Виж | Изтегли
17 122 Алекс Петков Варна 0:18:16 0:07:56 Виж | Изтегли
18 140 Матей Радев 10 София 0:18:39 0:08:37 Виж | Изтегли
19 130 Радостин Янков Варна 0:19:11 0:07:28 Виж | Изтегли
20 145 Тиодор Румъния 0:22:54 0:12:05 Виж | Изтегли
21 143 Теодор Радев София 0:24:18 0:13:29 Виж | Изтегли
DNF 138 Мартин Георгиев София - - Виж | Изтегли
DNS 31 Димитър Стоев 10 Варна - - Виж | Изтегли
DNS 411 Stefan Olteanu 6 Constanta Beasts - - Виж | Изтегли

21 км пясъчно бягане

Place Bib Name Age Town Team Time 1.6km 10.6km 19.5km Certificate
Female
1 567 Радосвета Стоянова Симеонова 28 Добрич 1:51:54 0:07:05 0:52:38 - Виж | Изтегли
2 888 Атанаска Атанасова 43 София 2:10:16 0:08:09 1:02:17 2:00:27 Виж | Изтегли
3 199 Бела Дулева 37 Негован (София) 2:19:09 0:08:26 1:05:34 2:09:16 Виж | Изтегли
4 1 Весела Стоянова 28 София Тангра 2:35:02 0:09:07 1:14:51 2:24:31 Виж | Изтегли
5 74 Мая Танева 47 Асеновград 2:40:57 0:09:49 1:17:44 2:28:33 Виж | Изтегли
6 891 Viktoriya Kirilova Saksanova 37 Plovdiv 2:48:56 0:09:35 1:17:20 2:34:49 Виж | Изтегли
7 123 Мая Иванова Харизанова 34 Пловдив 3:07:43 0:10:27 1:20:33 2:51:51 Виж | Изтегли
8 288 Denitsa Zarkova 27 Плевен Night Runners 3:53:01 0:12:22 - 3:37:08 Виж | Изтегли
DNS 2 Cristina Toma Palic 43 București - - - - Виж | Изтегли
Male
1 105 Cristian Bornaz 39 Constanta 1:45:21 0:07:07 0:50:12 1:36:56 Виж | Изтегли
2 113 Виктор Братков 36 София Гладиаторите на Механджийски 1:51:55 0:06:59 0:52:30 - Виж | Изтегли
3 112 Росен Тодоров Тодоров (Дзвера) 28 Русе Зелена Стъпка 1:54:15 0:06:40 0:49:47 1:43:33 Виж | Изтегли
4 78 Милен Тончев 44 София СТЕНАТА 1:54:20 0:07:15 0:54:00 - Виж | Изтегли
5 808 Кристиян Петров 28 Бургас 2:01:45 0:07:49 0:58:03 1:53:00 Виж | Изтегли
6 45 Димитър Стефанов Димитров 32 София 2:03:58 0:07:41 0:58:25 1:54:57 Виж | Изтегли
7 72 Камен Иванов Недков 36 София 2:09:07 0:07:14 0:57:58 - Виж | Изтегли
8 91 Haris Kleantus 40 Varna Ти гониш 2:11:08 0:07:36 0:59:25 2:01:00 Виж | Изтегли
9 321 Борис Максимов Качамаков 43 Варна Женени с деца/IRun 2:15:52 - 1:03:32 - Виж | Изтегли
10 75 Николай Атанасов 35 Каварна 2:16:38 0:08:33 1:04:54 2:06:33 Виж | Изтегли
11 20 Arun Ismail Asan 44 Constanta 2:17:26 0:08:06 1:04:24 2:07:19 Виж | Изтегли
12 300 Vladislav Marinov 44 София Adidas Runners Sofia 2:18:29 0:08:47 1:04:58 - Виж | Изтегли
13 53 Станислав Красимиров Станчев 39 Русе Надбягай се 2:19:21 0:09:15 1:06:43 - Виж | Изтегли
14 68 Верослав Теофилов 41 София 2:20:42 0:09:29 1:08:44 2:10:25 Виж | Изтегли
15 87 Ивайло Георгиев 35 Близнаци 2:22:48 0:08:34 1:06:00 2:11:54 Виж | Изтегли
16 7 Кирил Пенчев 34 Пловдив 2:25:02 0:10:00 1:08:53 2:15:32 Виж | Изтегли
17 352 Костадин Тодоров 41 Бургас 2:29:26 0:10:00 1:11:25 2:19:31 Виж | Изтегли
18 98 Георги Ганчев 24 Пловдив 2:30:01 0:08:51 1:08:04 2:17:48 Виж | Изтегли
19 66 Vasile Apetroaie 56 Eforie Nord ACS Run 4 Life 2:35:21 0:08:06 1:10:10 2:24:09 Виж | Изтегли
20 9 Костадин Иванов Стефаниев 37 Варна 2:39:29 0:09:56 1:17:51 2:29:02 Виж | Изтегли
21 696 Sabin Vasile 42 Constanta 2:47:15 0:09:11 1:16:52 2:35:44 Виж | Изтегли
22 23 Miroslav Ivanov 29 Varna 2:50:34 0:09:38 1:17:34 2:38:15 Виж | Изтегли
23 322 Димитър Божков Янакиев 41 Варна Тангра 3:07:21 0:09:23 1:20:16 2:53:13 Виж | Изтегли
24 306 Явор Веселинов Янков 39 Варна 3:14:47 0:09:37 1:22:46 3:02:17 Виж | Изтегли

10 км пясъчно бягане

Place Bib Name Age Town Team Time 1.6km 8.4km Certificate
Female
1 353 Петя Иванова Хаджистоянова 39 Павликени 0:54:07 0:07:51 0:45:36 Виж | Изтегли
2 495 Василка Атанасова 44 София 0:57:30 0:08:06 0:48:28 Виж | Изтегли
3 799 Кристина Минарова 35 Бургас 0:58:48 0:08:07 0:49:35 Виж | Изтегли
4 108 Боряна Ефтимова Ангелова 30 София Спортна зависимост 1:02:09 0:08:15 0:52:15 Виж | Изтегли
5 161 Петя Ковачева 19 Варна 1:02:26 0:09:17 0:53:41 Виж | Изтегли
6 131 Галина Константинова 41 Варна 1:03:32 0:53:39 - Виж | Изтегли
7 40 Грета Ангелова Момчева 40 Разград Зелена стъпка 1:06:05 0:09:40 0:55:50 Виж | Изтегли
8 79 Красимира Иванова 43 Варна 1:08:19 0:09:39 0:57:41 Виж | Изтегли
9 33 Свилена Караджова 34 Варна 1:09:39 0:10:03 0:58:38 Виж | Изтегли
10 16 Таня Милкова Милева 39 Варна 1:11:22 0:10:44 1:01:04 Виж | Изтегли
11 166 Теодора Колева 39 Пловдив 1:13:15 0:10:39 1:02:33 Виж | Изтегли
12 44 Markova Adelina 33 Варна 1:13:28 0:09:20 1:02:22 Виж | Изтегли
13 737 Станисвава Димитрова Пулън 42 Варна Тангра 1:13:46 0:11:18 1:02:07 Виж | Изтегли
14 30 Славена Лазарова 33 Тутракан 1:15:19 0:10:42 1:04:07 Виж | Изтегли
15 41 Дария Неделчева Николова 41 Разград Зелена стъпка 1:15:19 0:09:40 1:04:02 Виж | Изтегли
16 41 Христиана Руменова Николова 15 Разград Зелена стъпка 1:15:19 0:09:40 1:04:02 Виж | Изтегли
17 913 Антоанета Гълъбова 43 София 1:15:34 0:10:53 1:04:32 Виж | Изтегли
18 12 Denebola Dobrica 12 Bucuresti 1:15:41 0:10:13 1:04:44 Виж | Изтегли
19 345 Бояна Василева Славчева 35 Варна Женени с деца 1:18:44 0:10:56 1:06:59 Виж | Изтегли
20 34 Деница Христова 33 Варна 1:18:49 0:11:30 1:07:14 Виж | Изтегли
21 347 Пламена Тодорова 40 Бургас 1:25:39 0:12:15 1:13:47 Виж | Изтегли
22 22 Моника Борисова Василева 39 Пловдив 1:26:01 0:11:26 - Виж | Изтегли
23 104 Севда Маркова 27 София 1:26:20 0:11:44 - Виж | Изтегли
24 707 Михаела Петрова 32 София T&M² 1:27:08 0:11:40 1:13:31 Виж | Изтегли
25 855 Татяна Тодорова Георгиева 45 София 1:27:08 0:11:39 1:13:29 Виж | Изтегли
26 99 Радина Вълканова 22 Разград Зелена стъпка 1:29:36 0:12:03 1:16:30 Виж | Изтегли
27 48 Marta Droneva 37 София 1:34:58 0:13:54 - Виж | Изтегли
28 304 Милена Бонева 59 Бургас 1:36:05 0:12:16 1:21:39 Виж | Изтегли
29 19 Бистра Василева 51 Разград Зелена стъпка 1:36:25 1:20:16 - Виж | Изтегли
30 159 Христина Вълкова Нестерова 46 София 1:37:49 0:15:32 1:22:45 Виж | Изтегли
31 333 Валерия Даниелова Петрова 25 Sofia Кактус 1:42:44 0:13:55 1:29:58 Виж | Изтегли
32 789 ELENA GEORGIEVA MIHAYLOVA 41 гр. РАЗГРАД Зелена стъпка 1:43:45 - 1:28:38 Виж | Изтегли
33 460 Паулина Ненчева Ненчева 37 Варна 1:49:32 0:13:15 1:31:32 Виж | Изтегли
34 42 Ерика Тимур Хаджиева 18 Разград Зелена Стъпка 1:54:49 0:14:09 1:40:57 Виж | Изтегли
35 107 Cristina Elena Murgociu 57 Frankfurt 2:07:11 0:17:07 1:48:50 Виж | Изтегли
36 64 Ruxandra Ciuca 58 Bucuresti 2:07:14 0:16:54 1:48:39 Виж | Изтегли
Male
1 232 Методи Милчев Михалев 36 Бургас Beerbastards 0:47:06 0:06:29 0:39:39 Виж | Изтегли
2 148 Румен Стаматов 34 Варна 0:47:43 0:06:44 0:40:33 Виж | Изтегли
3 121 Данчо Петров 32 Варна 0:48:17 0:06:35 - Виж | Изтегли
4 5 Божидар Веселинов Цочев 34 Варна Чайка 0:48:23 0:06:44 0:40:52 Виж | Изтегли
5 111 Калоян Чавдаров Ангелов 30 София Спортна зависимост 0:51:58 0:07:13 0:43:47 Виж | Изтегли
6 65 Мартин Панайотов 40 Варна 0:54:35 0:46:16 - Виж | Изтегли
7 234 Ивайло Стефанов 25 Габрово Ак Орловец 93 0:54:52 0:46:33 - Виж | Изтегли
8 164 Тодор Стоянов 31 Бургас 0:55:15 0:07:40 0:46:13 Виж | Изтегли
9 160 Христофор Андереев Божанов 17 Разград 0:55:26 0:07:29 0:46:56 Виж | Изтегли
10 797 Константин Петров Кашлов 52 Бургас 0:56:52 0:08:05 - Виж | Изтегли
11 157 Димитър Цанков Димитров 36 Пловдив 0:58:36 0:07:27 0:49:26 Виж | Изтегли
12 359 Mladen Georgiev Petrov 32 Plovdiv TRITON EXTREME 0:59:18 0:08:53 0:50:04 Виж | Изтегли
13 162 Боян Доцев 33 Варна 1:00:09 0:08:52 - Виж | Изтегли
14 681 Deyvid Dimitrov Popov 19 Varna 1:00:48 0:09:51 0:51:58 Виж | Изтегли
15 158 Петър Трифонов 43 Русе 1:01:52 0:08:23 - Виж | Изтегли
16 274 Богдан Йовчев 53 Габрово Ак Орловец 93 1:01:59 0:09:03 0:52:09 Виж | Изтегли
17 69 Венцислав Николов 54 Разград 1:02:20 0:09:20 0:53:07 Виж | Изтегли
18 56 Енчо Енчев 56 Казанлък 1:02:43 0:09:41 0:53:11 Виж | Изтегли
19 50 МИРОСЛАВ ХРИСТАНОВ ДЯКОВ 50 ТВЪРДИЦА ВЕРЕЯ 1:02:55 0:08:59 - Виж | Изтегли
20 444 Васил Пеев 33 Варна Трабант 1:03:18 0:09:08 - Виж | Изтегли
21 555 Галин Петров 44 Варна Трабант 1:03:25 0:08:49 - Виж | Изтегли
22 777 Йордан Тодоров Грозданов 59 Велико Търново 1:03:55 0:09:01 - Виж | Изтегли
23 964 Rosen Dosev 51 Varna 1:04:26 0:09:24 0:54:50 Виж | Изтегли
24 6 Zdravko Vasilev Slavchev 37 Варна Женени с Деца 1:06:10 0:56:59 - Виж | Изтегли
25 39 Явор Писанов 39 София Хъб за Процеси и Апарати 1:06:12 0:08:51 0:55:13 Виж | Изтегли
26 46 Пламен Боянов Марков 35 Варна iRun 1:06:20 0:09:41 0:56:25 Виж | Изтегли
27 60 Георги Петров Петров 49 София 1:07:13 0:09:43 - Виж | Изтегли
28 984 Илиян Топалов 42 Долни Чифлик Кара Дере- Иван Джака 1:07:35 0:09:50 0:56:36 Виж | Изтегли
29 244 Радомир Савов Божков 44 Варна 1:08:50 0:10:04 0:58:25 Виж | Изтегли
30 49 Emil Gergov 38 Varna 1:10:48 0:10:13 0:59:55 Виж | Изтегли
31 70 Мартин Георгиев Петров 15 София 1:11:38 0:09:44 0:59:27 Виж | Изтегли
32 303 Димитър Тодоров 54 София 1:11:55 0:09:38 1:00:59 Виж | Изтегли
33 35 Христо Пенчев Ръцев 34 Варна CrossFit Varna 1:12:35 0:11:39 1:01:49 Виж | Изтегли
34 12 Bogdan Mihai Dobrica 62 Bucuresti 1:15:41 0:10:13 1:04:44 Виж | Изтегли
35 675 Hristo Metev 66 Ruse 1:16:12 0:09:18 1:05:14 Виж | Изтегли
36 54 Невен Пенев 39 Русе Надбягай се 1:18:43 0:11:22 1:06:14 Виж | Изтегли
37 27 Игор Сумароков 59 Каварна 1:19:31 0:11:14 1:08:05 Виж | Изтегли
38 36 Георги Матев 33 Пловдив 1:20:30 0:09:21 1:08:39 Виж | Изтегли
39 299 Руслан Стъопов Минев 36 Варна 1:20:49 0:11:23 1:09:18 Виж | Изтегли
40 810 Росен Даскалов 51 Ruse 1:22:47 0:10:28 1:08:42 Виж | Изтегли
41 55 Явор Донев 39 Русе Runners of Ruse 1:24:54 0:12:13 1:12:31 Виж | Изтегли
42 47 Стилиян Илиянов Момчев 15 Разград Зелена стъпка 1:24:57 0:10:11 1:11:49 Виж | Изтегли
43 585 Пресиан Николов 16 Разград Зелена стъпка 1:24:57 0:10:10 1:11:47 Виж | Изтегли
44 119 Александър Жигаурсов 31 Тутракан 1:26:59 0:11:27 1:12:53 Виж | Изтегли
45 911 Диан Пантелеев 32 Ахелой 1:27:30 0:11:40 - Виж | Изтегли
46 384 Иван Димитров 24 София 1:28:04 0:10:41 1:14:07 Виж | Изтегли
47 990 Румен Генчев Николов 40 Разград 1:31:11 0:11:29 1:15:57 Виж | Изтегли
48 37 Владимир Чалъмов 28 Пловдив 1:33:05 0:11:56 1:19:16 Виж | Изтегли
49 258 Апостол Апостолов 51 Сливен 1:33:31 0:14:06 1:18:14 Виж | Изтегли
50 259 Виолета Калайджиева 50 Сливен 1:33:31 0:14:07 1:18:11 Виж | Изтегли
51 163 Павел Марков 40 Русе 1:40:31 0:12:08 1:24:01 Виж | Изтегли
52 25 Ivan Ivanov Lebanov 27 Sofia Кактус 1:42:47 0:13:54 1:29:53 Виж | Изтегли
53 165 Стоян Стоянов 53 Бургас 1:43:45 - 1:28:39 Виж | Изтегли
54 64 Menkalinan Dobrica 15 Bucuresti 2:07:14 0:16:54 1:48:39 Виж | Изтегли
DNS 89 Росен Емилов Петков 26 Русе - - - Виж | Изтегли
DNS 100 Ивайло Стоянов Донев 34 Балчик - - - Виж | Изтегли
DNS 117 Калоян Валентинов Калчев 42 София Самсъмси - - - Виж | Изтегли
DNS 339 Ясен Любомиров Любенов 36 Варна - - - Виж | Изтегли
DNS 861 Станислав Владимиров Колев 36 Велико Търново - - - Виж | Изтегли

Триатлон (ПКБ) 1/3/9 км

Place Bib Name Age Town Team Time Старт каяк Обръщане каяк Финал каяк Устие Устие връщане Certificate
Female
1 222 Жанета Пондалова Пондалова 42 Велико Търново 2:20:36 0:29:20 0:50:38 1:07:40 1:10:36 - Виж | Изтегли
2 400 Кристина Чакърова 40 Варна Varnaclimbing 2:20:36 0:32:02 0:54:19 1:10:49 1:13:11 - Виж | Изтегли
DNS 26 Maya Taneva 47 Асеновград Асеновградски баири - - - - - - Виж | Изтегли
Male
1 77 Николай Писаров 44 Бургас Морско дъно 1:42:43 0:23:22 0:41:57 0:57:08 0:59:05 1:34:46 Виж | Изтегли
2 59 Аспарух Вълчев 41 Варна 1:43:56 0:26:04 0:41:41 0:55:42 0:56:48 1:35:59 Виж | Изтегли
3 38 Оги Ковачев 41 София 1:44:33 0:25:46 0:41:11 0:55:14 0:56:36 1:35:43 Виж | Изтегли
4 999 Венелин Димитров 39 София 1:49:13 0:27:34 0:43:00 0:56:32 0:58:22 1:39:53 Виж | Изтегли
5 8 Веселин Василев 51 Лом 1:52:54 0:26:46 0:44:36 0:59:01 1:01:12 1:43:49 Виж | Изтегли
6 770 Симеон Анатолиев Хорозов 21 Варна ШитиЮ 1:59:39 0:24:50 0:41:54 0:55:47 1:49:24 - Виж | Изтегли
7 973 Александър Иванов Кънев 21 Търговище Лудия 1:59:55 0:27:03 0:45:35 0:59:41 1:01:25 1:49:32 Виж | Изтегли
8 404 Pravoslav Milenkov 49 Varna Женени с деца / iRun 2:04:41 0:23:28 0:42:17 0:58:36 1:00:36 1:52:04 Виж | Изтегли
9 51 Иван Николаев Бонев 39 Габрово Ideal Standard 2:07:18 0:34:30 0:54:11 1:09:29 1:13:02 1:57:30 Виж | Изтегли
10 15 Лъчезар Каймакански 37 Радомир 2:15:20 0:24:37 0:42:31 0:56:43 0:58:57 - Виж | Изтегли
11 17 Любомир Христов 48 Радомир 2:16:50 0:29:29 0:46:48 1:01:05 1:04:25 - Виж | Изтегли
12 57 Траян Енчев 41 Варна 2:18:00 0:31:13 0:54:33 1:12:00 1:14:29 - Виж | Изтегли
13 726 Георги Красимиров Бербенков 22 Варна Жоро 2:19:36 0:26:57 0:42:28 0:55:24 2:06:24 - Виж | Изтегли
14 219 Мартин Зарков Златев 21 Варна Лудия 2:25:32 0:31:47 0:52:38 1:07:16 1:12:05 - Виж | Изтегли
DNS 14 Станил Добрев 48 Казанлък ПБТ - Казанлък - - - - - - Виж | Изтегли